logo-kpmg

KPMG – HLAVNÍ PARTNER

KPMG Česká republika zahájila svou činnost v roce 1990, v současné době má více než 1000 zaměstnanců a kanceláře v Praze, Brně, Českých Budějovicích a Ostravě. Společnost poskytuje služby v oblasti auditu, daní, poradenství a práva. Jako součást celosvětové sítě poradenských společností může KPMG Česká republika využít znalosti a zkušenosti více než 197 tisíc odborníků, kteří působí ve 154 státech světa.

Více informací naleznete na internetových stránkách www.kpmg.cz

  


 

logo-fincentrum

Fincentrum – HLAVNÍ PARTNER

Fincentrum patří v České republice a na Slovensku dlouhodobě mezi nejvýznamnější firmy v oboru finančního poradenství. Skupina působí zejména v následujících oblastech:

  • Finanční poradenství: řádově 2 500 poradců poskytuje individuální finanční poradenství občanům ČR a SR. Společnost na těchto trzích patří mezi trojici nejvýznamnějších firem v oboru. Fincentrum dlouhodobě přispívá ke zvýšení transparentnosti a kvality trhu finančního poradenství. V uplynulých letech zvítězilo v několika testech finančních poradců tuzemských médií. 
  • Fincentrum Reality: společnost Fincentrum Reality vznikla v září roku 2013 na základě poptávky po prodeji a koupi nemovitostí klientů finančního poradenství mateřské společnosti Fincentrum a.s. s myšlenkou poskytovat komplexní realitní a poradenský servis na nejvyšší úrovni. V současné době patří Fincentrum Reality mezi největší realitní kanceláře v ČR se širokou nabídkou nemovitostí a bohatou škálou realitních služeb.
  • Korporátní obchody: divize Korporátních obchodů je zaměřena na komplexní zajištění potřeb malých a středních podnikatelů, průmyslových podniků, komunální sféry či bytových družstev a institucí v oblasti zaměstnaneckých výhod, v pojištění flotil, majetkového a odpovědnostního pojištění. Klientům nabízí řešení „šitá na míru“ ve spolupráci s pojistiteli v ČR a na Slovensku.
  • Fincentrum Media a Event management: vedle prestižního ocenění Fincentrum Banka roku a Investice roku zveřejňuje také každý měsíc hodnoty ukazatele Fincentrum Hypoindex®. Fincentrum Media dále provozuje odborné portály investujeme.cz, investujeme.sk, hypoindex.cz, ceskereformy.cz a overeniporadcu.cz. 

Více informací naleznete na internetových stránkách www.fincentrum.cz
      


konto-bariasry

Konto BARIÉRY – PARTNER

Konto Bariéry je stěžejní projekt Nadace Charty 77. Už více než 25 let pomáhá zlepšit život lidí s handicapem. Za dobu své činnosti rozdělilo přes 300 milionů korun a podpořilo tisíce projektů. Díky desetitisícům dárců, kteří přispívají Kontu Bariéry pravidelným měsíčním příspěvkem, pomáhá těm, kteří to opravdu potřebují. V prvních letech se pomoc Konta Bariéry soustředila především na to, aby handicapovaní měli kvalitní rehabilitační a kompenzační pomůcky, aby z jejich bytů, veřejných budov a škol zmizely architektonické bariéry. Takto Konto Bariéry pomáhá i nadále, tuto pomoc však rozšířilo o financování projektů, které umožňují rovnoprávné pracovní uplatnění a plnohodnotný život lidí s postižením.  

Více informací naleznete na internetových stránkách www.kontobariery.cz

    


logo-mfdnes

Reportér – MEDIÁLNÍ PARTNER

Reportér magazín přináší čtenářům každý měsíc investigativní odhalení, originální reportáže i zajímavé rozhovory a příběhy. Pravidelnou součástí časopisu je sekce věnovaná byznysu, včetně velkého rozhovoru.

Více informací naleznete na internetových stránkách www.reportermagazin.cz
       


logo-radiozurnal

Radiožurnál – MEDIÁLNÍ PARTNER

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická stanice, příjemná k poslechu všem cílovým skupinám. Radiožurnál se ve svém vysílání soustřeďuje na okamžité a rychlé zpravodajství, které se prolíná celým dnem a má přednost před jakýmkoliv naplánovaným programem. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí. Radiožurnál přináší zprávy z ekonomiky, politiky, kultury i sportu, ještě více aktuálních informací o dopravě a počasí i servisní pořady. Vysílá také autentická vyjádření, rozhovory a diskuse se zajímavými lidmi, komentáře prezentující nejširší škálu názorů a postojů i náboženské vysílání nebo vysílání pro národnostní menšiny. Dle výzkumů je Radiožurnál zvlášť vyhledáván vzdělanými posluchači, lidmi se zájmem o poznání a informace.

Informace o vysílání, programové schéma, vysílače i jména hostů najdete na www.radiozurnal.cz
       


logo-ct24

ČT24 – MEDIÁLNÍ PARTNER

Posláním České televize je naplňovat tzv. veřejnou službu, ne tedy konkurovat soukromým televizním kanálům, ale doplňovat jejich nabídku o projekty, které nejsou ziskové, ale veřejně prospěšné. ČT24 je zpravodajskou stanicí vysílající 24 hodin denně zprávy a publicistiku, podobně jako BBC World nebo CNN. Mezi 6:00 a 0:00 vysílá stanice každou půlhodinu až hodinu zpravodajskou relaci. Některé pořady jsou vysílány souběžně na programu ČT1. Mezi ně patří hlavní zpravodajská relace Události a první část diskusního pořadu Otázky Václava Moravce.

Více informací naleznete na internetových stránkách www.ct24.cz