logo-kpmg

KPMG – HLAVNÍ PARTNER

KPMG Česká republika zahájila svou činnost v roce 1990, v současné době má více než 1000 zaměstnanců a kanceláře v Praze, Brně, Českých Budějovicích a Ostravě. Společnost poskytuje služby v oblasti auditu, daní, poradenství a práva. Jako součást celosvětové sítě poradenských společností se KPMG Česká republika může opřít o znalosti a zkušenosti více než 200 tisíc expertů, kteří působí ve 154 státech světa. 

Více informací naleznete na internetových stránkách www.kpmg.cz

  


logo-fincentrum

Fincentrum – HLAVNÍ PARTNER

Fincentrum se drží na špičce finančně-poradenského oboru v České republice. Je součástí švýcarské finanční skupiny Swiss Life, jejíž historie sahá až do roku 1857. Fincentrum svou poradenskou činnost orientuje bez výjimky na kvalitu a zájmy klienta. Poradci Fincentra nabízí největší výběr z finančních institucí a jejich produktů na tuzemském trhu, díky tomu mohou vyřešit prakticky každou situaci, která u klienta nastane.  

Divize Fincentrum působí v následujících oblastech:

  • Finanční poradenství: řádově 1 200 poradců poskytuje individuální finanční poradenství občanům ČR. V uplynulých letech zvítězilo v několika testech finančních poradců tuzemských médií. 
  • Fincentrum Reality: společnost Fincentrum Reality vznikla v září roku 2013 na základě poptávky po prodeji a koupi nemovitostí klientů finančního poradenství s myšlenkou poskytovat komplexní realitní a poradenský servis na nejvyšší úrovni. V současné době patří Fincentrum Reality mezi největší realitní kanceláře v ČR se širokou nabídkou nemovitostí a bohatou škálou realitních služeb.
  • Korporátní obchody: divize Korporátních obchodů je zaměřena na komplexní zajištění potřeb malých a středních podnikatelů, průmyslových podniků, komunální sféry či bytových družstev a institucí v oblasti zaměstnaneckých výhod, v pojištění flotil, majetkového a odpovědnostního pojištění. Klientům nabízí řešení „šitá na míru“.
  • Fincentrum Media zveřejňuje každý měsíc hodnoty ukazatele Fincentrum Hypoindex® a provozuje odborné portály investujeme.czinvestujeme.skhypoindex.cz.

Více informací naleznete na internetových stránkách www.fcsls.cz

 


quant-nahled

Fond QUANT – HLAVNÍ PARTNER

Cílem Quantu je dosažení kladné výkonnosti při jakémkoli vývoji trhů. Investuje do ETF na americké akciové indexy S&P 500 a DJIA a do bankovních vkladů. Nesnaží se vyhledávat jednotlivé akcie, fond investuje do trhu jako celku. Drží dlouhodobé pozice. Srdeční záležitostí je investiční strategie a algoritmus a investuje i vlastní kapitál.

Více informací naleznete na internetových stránkách www.fondquant.cz
 
 

 


  mc-hrz-opt-pos-105-3x

MasterCard – PARTNER

Mastercard je technologická společnost s celosvětovou působností v oboru zprostředkování plateb. Zajišťováním bezpečných, jednoduchých, chytrých a snadno dostupných platebních transakcí Mastercard podporuje a propojuje inkluzivní digitální ekonomiku prospěšnou všem, kdekoliv na světě. Inovace a řešení využívající zabezpečených dat a sítí, partnerství a energie společnosti Mastercard pomáhají jednotlivcům, finančním institucím, vládním orgánům i firmám naplňovat beze zbytku jejich potenciál. Firemní kultura společnosti a vše, co Mastercard dělá uvnitř i navenek, se řídí firemním kvocientem slušnosti. Se společností Mastercard je možné se spojit ve více než 210 zemích a oblastech. Mastercard vytváří udržitelný svět, v němž se všem nabízejí možnosti k nezaplacení.

Více informací naleznete na internetových stránkách www.mastercard.czkonto-bariasry

Konto BARIÉRY – PARTNER

Konto Bariéry, nejdéle trvající veřejná sbírka v České republice, každý den pomáhá lidem s handicapem a organizacím, které o ně pečují. Naším cílem je vracet handicapované zpět do života. Peníze, které nám dárci svěří skutečně zlepšují neuvěřitelně náročné životy lidí s různými druhy zdravotního postižení. Konto Bariéry doplňuje stát tam, kde jeho pomoc není dostatečná. Naše pomoc je proto velmi rozmanitá . Přispíváme na rehabilitační a kompenzační pomůcky, přestavby automobilů, bezbariérové úpravy, ale také na vzdělávání, pracovní uplatnění a mnoho dalších aktivit lidí s handicapem. 

Více informací naleznete na internetových stránkách www.kontobariery.cz 


Galerie Čermák

Galerie CERMAK  EISENKRAFT – PARTNER

Galerie Cermak Eisenkraft vznikla v roce 2014 s ambicí stát se významným hráčem na poli obchodu s poválečným a současným českým, ale i světovým uměním. Zakladatelé Tomáš Zapletal a David Železný, kteří již na českém trhu s uměním působili dříve samostatně, si za hlavní cíl stanovili vytvoření důvěryhodné, seriózní instituce mezinárodního významu, která díky nejvyšším standardům své práce přispívá ke kultivaci trhu s uměním v České republice. S galerií spolupracuje Nadační fond CE, který již druhým rokem podporuje současné české, ale i zahraniční umělce v jejich činnosti. Fond podpořil například tyto autory: Magdalena Jetelová, Milan Kunc, Jiří Černický, Šimon Brejcha, Martin Velíšek, František Matoušek a další.

Více informací naleznete na internetových stránkách cermakeisenkraft.com


logo-mfdnes

Reportér – MEDIÁLNÍ PARTNER

Reportér magazín přináší čtenářům každý měsíc investigativní odhalení, originální reportáže i zajímavé rozhovory a příběhy. Pravidelnou součástí časopisu je sekce věnovaná byznysu, včetně velkého rozhovoru.

Více informací naleznete na internetových stránkách www.reportermagazin.cz
 


E15

E15 – MEDIÁLNÍ PARTNER

Deník E15 patří již od roku 2007 mezi nejrespektovanější zpravodajská média v České republice. Společně s webem E15.cz je komplexním a aktuálním zdrojem zpráv z domácí a světové ekonomiky, politiky, byznysu a financích.   

Více informací naleznete na internetových stránkách www.e15.cz


logo-radiozurnal

Radiožurnál – MEDIÁLNÍ PARTNER

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická stanice, příjemná k poslechu všem cílovým skupinám. Radiožurnál se ve svém vysílání soustřeďuje na okamžité a rychlé zpravodajství, které se prolíná celým dnem a má přednost před jakýmkoliv naplánovaným programem. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí. Radiožurnál přináší zprávy z ekonomiky, politiky, kultury i sportu, ještě více aktuálních informací o dopravě a počasí i servisní pořady. Vysílá také autentická vyjádření, rozhovory a diskuse se zajímavými lidmi, komentáře prezentující nejširší škálu názorů a postojů i náboženské vysílání nebo vysílání pro národnostní menšiny. Dle výzkumů je Radiožurnál zvlášť vyhledáván vzdělanými posluchači, lidmi se zájmem o poznání a informace.

Informace o vysílání, programové schéma, vysílače i jména hostů najdete na www.radiozurnal.cz
 


logo-ct24

ČT24 – MEDIÁLNÍ PARTNER

Posláním České televize je naplňovat tzv. veřejnou službu, ne tedy konkurovat soukromým televizním kanálům, ale doplňovat jejich nabídku o projekty, které nejsou ziskové, ale veřejně prospěšné. ČT24 je zpravodajskou stanicí vysílající 24 hodin denně zprávy a publicistiku, podobně jako BBC World nebo CNN. Mezi 6:00 a 0:00 vysílá stanice každou půlhodinu až hodinu zpravodajskou relaci. Některé pořady jsou vysílány souběžně na programu ČT1. Mezi ně patří hlavní zpravodajská relace Události a první část diskusního pořadu Otázky Václava Moravce.

Více informací naleznete na internetových stránkách www.ct24.cz